Často kladené otázky

Odpovídáme na často kladené otázky našich zákazníků ohledně betonových stolů na stolní tenis.

Betonový stůl na stolní tenis doporučujeme instalovat na zpevněnou plochu (dlažba, beton, travnatý povrch), která by měla mít minimální rozměr 140 cm (délka) x 110 cm (šířka)

Nohy betonového stolu na stolní tenis se nijak nekotví ani nefixují k ploše. Nohy stolu jsou mezi sebou vzájemně spojeny ocelovým svorníkem.

Stejně tak desky betonového stolu na stolní tenis nejsou nijak kotveny či lepeny k nohám stolu. Desky se na nohy pouze založí do „zámků“ a fixují se tak vlastní vahou.

Celková váha betonového stolu na stolní tenis (2x hrací deska, 2x noha) je 450 kg.

Ano, převážná většina standardních sítěk na stolní tenis lze na betonový stůl instalovat. 

Dopravu zajišťujeme vlastní dopravou našimi techniky pomocí osobního vozu s valníkem. Zákazník musí umožnit vjezd na místo instalace. Jednotlivé komponenty pinpongového stolu není možné přenášet do velkých vzdáleností, schodů, svahů a jinak špatně přístupných míst. Odborná instalace je zajištěna techniky, kteří k zákazníkům stůl na stolní tenis dopraví.

Doprava pomocí externích spedičních služeb není možná!

Ano, tato varianta je po vzájemné domluvě možná. Komponenty stolu budou naloženy pomocí vysokozdvižného vozíku a přepravní (zálohované) palety. Pro termín osobního odběru nás kontaktujte. Stejně tak Vám potvrdíme, zda je typ vašeho vozidla vhodný pro přepravu.